AKTUALNOŚCI

Kapusta na owrzodzenia żołądka i dwunastnicy

Kapusta już od najdawniejszych czasów uznawana była za roślinę leczniczą, stąd powszechnie i chętnie ją jadano pod różnymi postaciami. Popularnością cieszyło się również pijanie soków z kapusty...

Przeczytaj więcej

Cebula - lek i antybiotyk na wrzody, czyraki i ropnie

W medycynie ludowej okłady z ugotowanej lub upieczonej cebuli były bardzo popularnym lekiem na czyraki, ropnie, owrzodzenia i trudno gojące się rany. Cebula to podręczny lek i antybiotyk. Warto z niego korzystać, zwłaszcza jesienią i zimą, gdy cebula jest najbogatsza w dobroczynne składniki. 

Przeczytaj więcej

Kompres z kapuścianych liści na trądzik i wypryski

Jak zrobić skutecznie i naturalnie zlikwidować trądzik i wypryski? Oto przepis na kompres z kapuścianych liści z naszej książki miesiąca "ABC Kosmetyki Naturalnej tom 2 Warzywa".

Przeczytaj więcej

Okład ziemniaczany na zmęczone oczy

Przy zmęczonych oczach polecamy Wam prostą kurację ziemniaczaną na zmęczone oczy. Przepis pochodzi z naszej książki miesiąca - "ABC Kosmetyki Naturalnej tom 2 Warzywa". Jej zakup we wrześniu jest w promocyjnej cenie.

Przeczytaj więcej

Maseczka pomidorowa peelingująca

W sezonie pomidorowym koniecznie zrób maseczkę pomidorową peelingującą. Zobacz jakie to proste, zdrowe i naturalne! Przepis pochodzi z naszej książki miesiąca - "ABC Kosmetyki Naturalnej tom 2 Warzywa" - jej zakup we wrześniu jest w promocyjnej cenie...

Przeczytaj więcej

Opinie Czytelników o kalendarzu na ścianę

W sierpniu książką miesiąca będzie Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2018 na ścianę. Kto go nie zna, koniecznie musi poznać i zobaczy jego wnętrze i charakter. Polecamy waszej uwadze opienie Czytelników, którzy go "przetestowali". To już 3. edycja! To dopełnienie i "szybka" wersja tradycyjnego, książkowego Ekologicznego Poradnika Księżycowego! Dlaczego? Przeczytajcie...

Przeczytaj więcej

Nalewka jagodowa z czarnych jagód

Nalewka jagodowa z czarnych jagód to delikatny i bardzo smaczny trunek. Lipiec to najlpeszy czas by ją przygotować. Przetestujcie sprawdzony przepis z książki "Atlas Nalewek". Książka ze 130 przepisami na nalewki jest teraz w promocyjnej cenie. Oprócz nalewek degustacyjnych "dla ducha" znajdziecie wiele przepisów na nalewki zdrowotne, uzdrawiające ciało.

Przeczytaj więcej

Nalewka pokrzywowa z nasturcją na łysienie

Polecamy przepis na nalewkę pokrzywową z nasturcją zwłaszcza przy problemach z wypadającymi włosami i przy łysieniu. Koniecznie zróbcie bo jest bardzo prosta w wykonaniu. Oto przepis z naszej książki miesiąca: "Atlas Nalewek". 

Przeczytaj więcej
Tagi:

Newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o wydawanych przez nas pozycjach.

wydawnictwo gaj © 2017
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna sas design