Gotujemy z Mamą Alergika


Mama Alergika Gotuje z Dziećmi to kolejna, znakomita, pozycja autorstwa Katarzyny Jankowskiej, która wyczwarowała już ponad 1000 przepisów bez jajek, mleka, soi, kakao, selera, orzechów i miodu. Tym razem zachęca by do gotowania zaprosić dzieci. Jesteśmy jednym z niewielu sklepów, który posiada tą książkę w ofercie :-)

Mama Alergika Gotuje z Dziećmi to 60 różnorodnych przepisów, które powstały na bazie owoców i warzyw dostępnych w sezonie wiosenno-letnim. Każdy z nich został opatrzony adnotacją od dietetyka i stworzony z myślą o osobach reagujących krzyżowo na różne warzywa i owoce. Katarzyna Jankowska (znana bardziej jako Mama Alergika Gotuje) przedstawia kolejny poradnik – książkę kucharską. 

Przepisy zaprezentowane w książce „Mama Alergika Gotuje z Dziećmi” zostały podzielone na działy: „Podstawowe”, „Śniadania”, „Obiady-Kolacje”, „Desery” i „Dodatki”. Wszystkie proponowane potrawy nie zawierają mleka, jajek, soi, orzechów, kakao, selera i miodu. To dania wegańskie, bezglutenowe i pozbawione zwykłego cukru. 

Sprawdź: Mama Alergika Gotuje z dziećmiKarol

Newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o wydawanych przez nas pozycjach.

Wydawnictwo Gaj © 2018
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna sas design