Naturalnie, prosto, zdrowo, smacznie.

79,90 zł 63,92 zł

Czas dostawy: Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych

„Naturalnie prosto, zdrowo, smacznie” – to 150 przepisów najsłynniejszego i najlepszego szefa francuskiej kuchni Alain’a Ducasse’a.

O klasie autora świadczą prestiżowe wyróżnienia – trzykrotnie zdobył trzy gwiazdki Michelin, a w całej swojej karierze uzyskał ich w sumie aż dwadzieścia jeden. Od zawsze propaguje gotowanie naturalne i odpowiedzialne m.in. w podejściu do środowiska naturalnego. „Dziś – mówi – gdy pleni się marnotrawstwo, gdy króluje hodowla przemysłowa, gdy rolnictwo i rybołówstwo są tak intensywne, jako rzecz najoczywistsza narzuca mi się kuchnia zwrócona ku naturze. Zdrowa, z zasadami, prawdziwa, sezonowa, zaangażowana…” I taka właśnie jest ta pięknie wydana książka kucharska.

Alain Ducass wraz z byłym szefem kuchni swoich restauracji Christophe’em Saintagne’em i dietetyczką Paule Neyrat Ducasse przełożył swoją wizję naturalnej kuchni na 150 pogrupowanych według pór roku prostych i zdrowych przepisów, które zostały uzupełnione o praktyczne porady.

W „Naturalnie prosto, zdrowo, smacznie” znajdziecie m.in. przepisy na potrawy klasyczne, takie jak kura z rosołu, i nietypowe, jak lody ze szczawiu, efektowane carpaccio z małży św. Jakuba lub czarna tarta z cebulą i anchois lub skromny omlet z borowikami, sycące dania główne i lekkie przystawki, delikatne zupy i pikantne pasty, tradycyjne przetwory i zaskakujące desery. By łatwo posługiwać się książką i szybko dotrzeć do przepisów stworzono aneks, w którym oprócz podstawowych przepisów na ciasta znalazł się szczegółowy spis potraw podzielonych na sezony (a tutaj m.in. takie podziały dań: jak dania na drugi dzień, karty produktów, przetwory, przystawki etc.). Dodatkowo książka zawiera alfabetyczny indeks produktów oraz indeks potraw według czasu ich przygotowania również w wersji sezonowej!

„Naturalnie prosto, zdrowo, smacznie” To kuchnia prosta, codzienna i dla każdego, ale z francuską fantazją. Z zasadami, ale bez wyrzeczeń. Zdrowa, ale bez dietetycznych nakazów i zakazów. Bo w tej książce, jak mówi autor, kluczowymi słowami są "przyjemność" i "zadowolenie".


Wydawnictwo Dwie Siostry zadbało o ciekawą szatę graficzną książki.

Oprawa: twarda, liczba stron: 380, format: 19x24,5cm

KOSZTY WYSYŁKI

 Rodzaj wysyłki / Kwota zamówienia         poniżej 150 zł powyżej 150 zł
Poczta Polska 
 9,90

darmowa 
wysyłkaPoczta Polska - pobranie14

14
Poczta Polska - odbiór w punkcie

8,90

darmowa
wysyłka
Poczta Polska - odbiór w punkcie POBRANIE
 

12

12

Paczkomaty InPost 


9,90  darmowa
wysyłka

Paczka w Ruchu
 7,99 

darmowa 
wysyłka
   


ZASADY WYSYŁKI

1. Natychmiast po złożeniu zamówienia, system przesyła do klienta wiadomość e-mail potwierdzającą zamówienie. W momencie gdy książka zostaje przez nas wysłana klient również otrzymuje stosowną wiadomość drogą e-mailową. Od tego momentu książki powinny dotrzeć w przeciągu tygodnia.

2. W przypadku wybrania opcji płatności za pobraniem naliczana jest opłata dodatkowa, której wysokość klient widzi w trakcie dokonywania zakupów. Kupujący zobowiązany jest do odbioru paczki i opłacenia opłaty u listonosza. Przesyłki pobraniowe realizujemy tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki pobraniowe oraz zagraniczne nie są objęte promocją dotyczącą darmowej wysyłki dla zamówień powyżej 150 zł.

3. W przypadku nieodebrania paczki sprzedawca (Eko Media Karol Przybylak) może obciążyć klienta kosztami wynikłymi z powodu zwrotu paczki.

Numer konta do dokonywania wpłat

Eko Media

91 1320 1537 1406 6919 2000 0001 Wszelkie zapytania odnośnie książek, sposobu składania zamówień i realizacji wysyłki

e-mail: sklep@wydawnictwogaj.pl czynny całą dobę 
Tel.: 52 581 52 90 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 
Fax: 52 327 91 22 


Adres korespondencyjny 

Wydawnictwo Gaj
Byszewska 80B
85-416 bydgoszcz


Dane do wpłat 

Eko Media Karol Przybylak
Byszewska 80B
85-416 Bydgoszcz
NIP 967 116 72 17

nr konta: 91 1320 1537 1406 6919 2000 0001
Bank Pocztowy


Nie dziękuję

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyselekcjonowane książki

Wyselekcjonowane
książki

Darmowa dostawa od 150zł

Darmowa dostawa
od 150zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne
płatności

Niespodzianka w paczce

Niespodzianka
w paczce

Newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o wydawanych przez nas pozycjach.

Wydawnictwo Gaj © 2019
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna sas design