Naturalnie, prosto, zdrowo, smacznie.

79,90 zł 63,92 zł

Czas dostawy: Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych

„Naturalnie prosto, zdrowo, smacznie” – to 150 przepisów najsłynniejszego i najlepszego szefa francuskiej kuchni Alain’a Ducasse’a.

O klasie autora świadczą prestiżowe wyróżnienia – trzykrotnie zdobył trzy gwiazdki Michelin, a w całej swojej karierze uzyskał ich w sumie aż dwadzieścia jeden. Od zawsze propaguje gotowanie naturalne i odpowiedzialne m.in. w podejściu do środowiska naturalnego. „Dziś – mówi – gdy pleni się marnotrawstwo, gdy króluje hodowla przemysłowa, gdy rolnictwo i rybołówstwo są tak intensywne, jako rzecz najoczywistsza narzuca mi się kuchnia zwrócona ku naturze. Zdrowa, z zasadami, prawdziwa, sezonowa, zaangażowana…” I taka właśnie jest ta pięknie wydana książka kucharska.

Alain Ducass wraz z byłym szefem kuchni swoich restauracji Christophe’em Saintagne’em i dietetyczką Paule Neyrat Ducasse przełożył swoją wizję naturalnej kuchni na 150 pogrupowanych według pór roku prostych i zdrowych przepisów, które zostały uzupełnione o praktyczne porady.

W „Naturalnie prosto, zdrowo, smacznie” znajdziecie m.in. przepisy na potrawy klasyczne, takie jak kura z rosołu, i nietypowe, jak lody ze szczawiu, efektowane carpaccio z małży św. Jakuba lub czarna tarta z cebulą i anchois lub skromny omlet z borowikami, sycące dania główne i lekkie przystawki, delikatne zupy i pikantne pasty, tradycyjne przetwory i zaskakujące desery. By łatwo posługiwać się książką i szybko dotrzeć do przepisów stworzono aneks, w którym oprócz podstawowych przepisów na ciasta znalazł się szczegółowy spis potraw podzielonych na sezony (a tutaj m.in. takie podziały dań: jak dania na drugi dzień, karty produktów, przetwory, przystawki etc.). Dodatkowo książka zawiera alfabetyczny indeks produktów oraz indeks potraw według czasu ich przygotowania również w wersji sezonowej!

„Naturalnie prosto, zdrowo, smacznie” To kuchnia prosta, codzienna i dla każdego, ale z francuską fantazją. Z zasadami, ale bez wyrzeczeń. Zdrowa, ale bez dietetycznych nakazów i zakazów. Bo w tej książce, jak mówi autor, kluczowymi słowami są "przyjemność" i "zadowolenie".


Wydawnictwo Dwie Siostry zadbało o ciekawą szatę graficzną książki.

Oprawa: twarda, liczba stron: 380, format: 19x24,5cm

OSZTY WYSYŁKI

 Rodzaj wysyłki / Kwota zamówienia           0 - 150 zł powyżej 150 zł

Poczta Polska  
  9,50 zł darmowa wysyłka

Poczta Polska - pobranie

13,00 zł  13,00 zł

Paczkomaty InPost 

 8,50 zł darmowa wysyłka

Kurier FedEx


13,50 zł 13,50 zł


ZASADY WYSYŁKI

1. Natychmiast po złożeniu zamówienia, system przesyła do klienta wiadomość e-mail potwierdzającą zamówienie. W momencie gdy książka zostaje przez nas wysłana klient również otrzymuje stosowną wiadomość drogą e-mailową. Od tego momentu książki powinny dotrzeć w przeciągu tygodnia.

2. W przypadku wybrania opcji płatności za pobraniem naliczana jest opłata dodatkowa, której wysokość klient widzi w trakcie dokonywania zakupów. Kupujący zobowiązany jest do odbioru paczki i opłacenia opłaty u listonosza. Przesyłki pobraniowe realizujemy tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki pobraniowe oraz zagraniczne nie są objęte promocją dotyczącą darmowej wysyłki dla zamówień powyżej 150 zł.

3. W przypadku nieodebrania paczki sprzedawca (Eko Media Karol Przybylak) może obciążyć klienta kosztami wynikłymi z powodu zwrotu paczki.

Numer konta do dokonywania wpłat

Eko Media

91 1320 1537 1406 6919 2000 0001 Wszelkie zapytania odnośnie książek, sposobu składania zamówień i realizacji wysyłki

e-mail: sklep@wydawnictwogaj.pl czynny całą dobę 
Tel.: 52 581 52 90 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 
Fax: 52 327 91 22 


Adres korespondencyjny 

Wydawnictwo Gaj
Byszewska 80B
85-416 bydgoszcz


Dane do wpłat 

Eko Media Karol Przybylak
Byszewska 80B
85-416 Bydgoszcz
NIP 967 116 72 17

nr konta: 91 1320 1537 1406 6919 2000 0001
Bank Pocztowy

Formularz kontaktowy:


Nie dziękuję

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyselekcjonowane książki

Wyselekcjonwane
książki

Darmowa dostawa od 150zł

Darmowa dostawa
od 150zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne
płatności

Niespodzianka w paczce

Niespodzianka
w paczce

Newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o wydawanych przez nas pozycjach.

wydawnictwo gaj © 2017
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna sas design