Słynne Leki Domowej Apteki

15,95 zł

Czas dostawy: Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych

Słynne leki domowej Apteki to blisko 200 recept ziołowych, uzdrawiających kuracji na dolegliwości wątroby, nerek, żołądka i jelit, serca, przy kamieniach żółciowych i nerkowych, reumatyzmie i wielu innych dolegliwościach.

Słynne leki domowej apteki to kolejny poradnik z serii "Słynne leki i porady" autorstwa Zbigniewa Przybylaka.

Wstęp do książki:

Znane i sprawdzone w ciągu wieków domowe leki pomogły milionom naszych przodków. Jestem więc głęboko przekonany, że pomogą i nam, żyjącym współcześnie.

Skoro bowiem przez stulecia skutecznie zwalczano nimi przeróżne słabości, dolegliwości i choroby, to i dziś na pewno nas uzdrowią. Najsłynniejsze domowe leki, którym od dziesiątków lat przypisywano nadzwyczajną moc, często są bardzo proste do sporządzenia, przygotowania.

Ich stosowanie również jest łatwe i bezpieczne. Stanowi to bez wątpienia ogromny walor. Wiele bowiem leków chemicznych ma szkodliwe oddziaływania uboczne.Błędnie się sądzi, że proste środki domowe nie mogą być tak skuteczne jak drogie specyfiki znanych firm. Wielowiekowa praktyka naturalistów, zielarzy, znawców medycyny ludowej, także doświadczenie i obserwacje tysięcy osób, nierezygnujących z medycznej wiedzy naszych babć i dziadków – nie potwierdzają takiej opinii. Domowe leki są często bardzo skuteczne. Jednak kuracje wymagają wytrwałości. Najlepsze efekty kuracji osiąga się zawsze w początkach dolegliwości. Ale okazują się one też niezawodnym sposobem na usunięcie schorzeń długotrwale już dokuczających.

Domowe leki to wspaniałe, ekologiczne, a zatem przyjazne człowiekowi i środowisku, środki wspomagające nasze organizmy. Powinniśmy więc zażywać je również profilaktycznie. W ten sposób najlepiej ustrzeżemy się przed chorobami.Recepty najsławniejszych i najsilniejszych domowych leków i kuracji naturalnych, zebranych w poradniku, gromadziłem przez wiele lat. Pochodzą one z licznych starych poradników i czasopism, kalendarzy, ustnych przekazów, m.in. od znanych zielarzy i naturalistów polskich. Część recept zamieściłem we wcześniej wydanej książce „Słynne leki ziołowej apteki”.

Tutaj przytaczam kolejne, tam niepublikowane.Mam nadzieję, że zebrane w poradniku przepisy i kuracje okażą się przydatne w każdym domu, wyzwolą silną wiarę, że również samemu można zwalczać wiele dolegliwości. Jestem też przekonany, że korzystając z wielowiekowego doświadczenia, można wiele zrobić dla wzmocnienia zdrowia, ciała i ducha.Z serca życzę więc zdrowia i ufności w siłę domowych leków

SPIS TREŚCI

1. KURACJE UZDRAWIAJĄCE WĄTROBĘ

2. KURACJE LECZĄCE PRZEZIĘBIENIA, KASZLE, KATARY

3. KURACJE USUWAJĄCE REUMATYZMY

4. KURACJE NA KAMIENIE I PIASEK W NERKACH

5. KURACJE NA KAMIENIE ŻÓŁCIOWE

6. KURACJE UZDRAWIAJĄCE ŻOŁĄDEK I JELITA

7. KURACJE WSPOMAGAJĄCE SERCE

8. SŁYNNE KURACJE WZMACNIAJĄCE ORGANIZM

9. KURACJE SKUTECZNE NA POSPOLITE CHOROBY I DOLEGLIWOŚCI

Autor: Zbigniew Przybylak 

Okładka: miękka 

Liczba stron: 80 

Format: A5 

Rok wydania: 2011

KOSZTY WYSYŁKI

 Rodzaj wysyłki / Kwota zamówienia         poniżej 150 zł powyżej 150 zł
Poczta Polska 
 9,90

darmowa 
wysyłkaPoczta Polska - pobranie14

14
Poczta Polska - odbiór w punkcie

8,90

darmowa
wysyłka
Poczta Polska - odbiór w punkcie POBRANIE
 

12

12

Paczkomaty InPost 


9,90  darmowa
wysyłka

Paczka w Ruchu
 7,99 

darmowa 
wysyłka
   


ZASADY WYSYŁKI

1. Natychmiast po złożeniu zamówienia, system przesyła do klienta wiadomość e-mail potwierdzającą zamówienie. W momencie gdy książka zostaje przez nas wysłana klient również otrzymuje stosowną wiadomość drogą e-mailową. Od tego momentu książki powinny dotrzeć w przeciągu tygodnia.

2. W przypadku wybrania opcji płatności za pobraniem naliczana jest opłata dodatkowa, której wysokość klient widzi w trakcie dokonywania zakupów. Kupujący zobowiązany jest do odbioru paczki i opłacenia opłaty u listonosza. Przesyłki pobraniowe realizujemy tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki pobraniowe oraz zagraniczne nie są objęte promocją dotyczącą darmowej wysyłki dla zamówień powyżej 150 zł.

3. W przypadku nieodebrania paczki sprzedawca (Eko Media Karol Przybylak) może obciążyć klienta kosztami wynikłymi z powodu zwrotu paczki.

Numer konta do dokonywania wpłat

Eko Media

91 1320 1537 1406 6919 2000 0001 Wszelkie zapytania odnośnie książek, sposobu składania zamówień i realizacji wysyłki

e-mail: sklep@wydawnictwogaj.pl czynny całą dobę 
Tel.: 52 581 52 90 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 
Fax: 52 327 91 22 


Adres korespondencyjny 

Wydawnictwo Gaj
Byszewska 80B
85-416 bydgoszcz


Dane do wpłat 

Eko Media Karol Przybylak
Byszewska 80B
85-416 Bydgoszcz
NIP 967 116 72 17

nr konta: 91 1320 1537 1406 6919 2000 0001
Bank Pocztowy


Nie dziękuję

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyselekcjonowane książki

Wyselekcjonowane
książki

Darmowa dostawa od 150zł

Darmowa dostawa
od 150zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne
płatności

Niespodzianka w paczce

Niespodzianka
w paczce

Newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o wydawanych przez nas pozycjach.

Wydawnictwo Gaj © 2019
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna sas design